KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11876009
nr 1187 6009
Arthur Percy
(1886-1976), Sverige
Oljemålning, "Hed och moln". Signerad, daterad "Percy 31". Olja på duk, 45x55 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 28 maj 2018
kl 19:03:56
28/5 17:52:54
2.000 kr
28/5 18:58:57
- Klassiska
28 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Arthur Percy
Läs mer om Arthur Percy